Bli en del av Bon Dep sin verden!

Vi i Bon Dep har sterk tro på det vakre kombinert med kvalitet i alt vi designer, utvikler og produserer.

Vi er også svært opptatt av å yde så god service som mulig til alle våre forhandlere rundt i Europa. Dette innebærer at man ikke skal være nødt til å legge ordre måneder i forveien, vi gjør vårt ytterste for å lagerføre alle varer til enhver tid. Alle varer ligger på  vår b2b nettløsning som er lukket for alle andre enn våre forhandlere. Vi sender varer alle ukedager gjennom hele året. Gjennom å ha denne kanalen med forhandlerene våre har vi også muligheten til å lansere nye produkter, farver og varianter gjennom hele året. 

På grunn av toll, avgifter og tollbehandling opererer vi med to distribusjonssentre; ett i Norge og ett for EU og resten av verden.

HVIS DU ALLEREDE ER REGISTRERT KUNDE KAN DU GÅ DIREKTE TIL

b2b.bondep.com

Hvis du ikke er forhandler i dag, men ønsker å bli

Fyll ut skjemaet under. Vi ber om tålmodighet da vi er veldig opptatt av å ivareta våre eksisterende forhandlere og vi må undersøke hvordan det passer inn i vårt eksisterende forhandlernett. Vår fokus er på at varene skal eksponeres riktig og at alle forhandlere skal ha en god inntjening på produktene våre.

Sales agents:

NORWAY

ADULT & KIDS

 

Bon Dep as

 

info@bondep.no     (+47) 48 50 44 44

DENMARK

ADULTS

Holmqvist Agency                      Dorte Holmqvist

dorte@holmqvist-agency.dk         (+45) 30 61 58 98

www.holmqvist-agency.dk

KIDS

Sneum Agency                            Christina Sneum

csneum@hotmail.com                   (+45) 21 47 16 77

SWEDEN

Life is sweet agency                        Pia Gustavsson

pia@lifeissweet.se                           (+46) 70 48 01 602

www.lifeissweet.se

BE-NE-LUX

Twoinamillion agency                Michelle & Istra

contact@twoinamillion.nl              (+31) 68 37 71 606

www.twoinamillion.nl

UK

ADULTS

TO BE APPOINTED

KIDS

 

Breitenstein Agencies               Inger  Breitenstein

agency@breitensteins.com           (+44) 78 55 50 90 69

www.breitensteins.com

GERMANY

North Germany

Agentur Sloth                                Erik Sloth

erik@agentursloth.de                      +49 (0) 173 21 511 42

www.agentursloth.de

South Germany

Jooles Fashion.Agentur              Julia Walter

julia@jooles.de                                  +49 (0) 89 21 89 81 98

www.jooles.de

FRANCE

KISS&FLY                                               Kristine Noehr

kristine@kissandfly.fr                            +330140284713

www.kissandfly.fr

SPAIN

House of Maroti                                 Marina Robles

marina@houseofmaroti.com               +34931 050 633

www.houseofmaroti.com